Zajedno učimo o SWOT analizi

Iako naši učenici itekako poznaju, primjenjuju, analiziraju i interpretiraju rezultate SWOT analize poglavito nakon virtualnog sastanka učenika sa nastavnicima kako primijeniti SWOT analizu na neprofitnim organizacijama, 17. veljače 2021. održan je webinar „What is SWOT?“.

Webinar je prvenstveno bio namijenjen učenicima sudionicima projekta a webinar je organizirala turska škola koordinator Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.

Webinar je vodio kolega Mehmet Hayit. Webinar je ujedno bio i prvi direktni susret učenika naše škole sa učenicima sudionicima iz partnerskih škola.

Mada je SWOT analiza za naše učenike „poznati teren“ nikada nije na odmet ponoviti sadržaje osobito ako su oni prezentirani na engleskom jeziku. Zasigurno su naši učenici ovim webinarom interdisciplinarno povezali sadržaje propisane strukovnim
kurikulumom ali i poboljšali vještine komunikacije na stranom jeziku.

Saša Aušpeger, dipl.oec.